VOYS

Toplam 14.000 m² kapalı alanda faaliyet gösteren Voys Gas Springs, 14000 m² kapalı alanda faaliyet göstermekte olup, 2005 yılında otomobil, mobilya ve diğer sektörlerin gazlı kaynak ihtiyacını karşılamak amacıyla üretime başlamıştır. Yüksek teknolojiyi kullanarak modern üretim kapasitesinde, TSE üretimi ve TUV EN ISO 9001: 2000 kalite sistem belgeleri ile kaliteden taviz vermeden üretimlerini yapmaktadır. 

Müşteri Odaklılık: VOYS, üretim sürecinden satış sonrası hizmete kadar her aşamada müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yüksek bir öncelik vermektedir. Bu nedenle, müşterilerin beklenti ve taleplerini analiz ederek beklentileri önceden fark etmeyi ve bu gereksinimleri hızlı bir şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Kalite Oryantasyonu: VOYS Gazlı Yaylar, makine parkurunda kaliteli hammaddeler ve profesyonel kadrosu ile yüksek teknoloji ile üretim yapmaktadır. Kalite kontrolünü yüksek teknoloji test cihazları ile yapıyoruz. Bu sayede, tam otomatik NC ve PLC kontrollü standlarda VOYS, toplam kalite ve sıfır hata prensibi ile sistem sertifikalı TSE ürünü ve TUV EN ISO 9001: 2000 ile üretim yapmaktadır.

Yenilik VOYS, değişen ve gelişen piyasa taleplerini takip ederek ürün çeşitliliğini her geçen gün artırmaktadır. Daha uzun süreli ve çeşitli fonksiyonel gaz kaynakları üretmek için Ar-Ge faaliyetlerimiz yoğun bir şekilde devam etmektedir. Hızlı Teslimat - Kalifiye Hizmet: 5 saniyelik / adet üretim oranımızla siparişlerin üretimini çok hızlı bir şekilde tamamlıyor ve değerli müşterilerimize sunuyoruz. Teslim süresi ve maliyetleri en aza indirilmekte ve ürünlerin kaliteli hizmetleri profesyonel lojistik firmaları ile çalışılarak yapılmaktadır. 

Çevreye Duyarlılık: Üretim aşamalarında ortaya çıkan ortamların geri dönüşümü ile çevre temizliğine öncelik verilmektedir. Gazlı yay üretimi için kullanılan her segment ve kimyasallar geri dönüştürülmektedir. Tüm ilişkilerimizde haklı ve şeffaf bir yönetim anlayışı ele geçiriyoruz. Mevcut çalışma potansiyelimizi koruma ve yeni iş fırsatları yaratmanın yolu, müşterilerin memnuniyetini en üst düzeye çıkararak gerçekleştirilebilir. Bu sayede müşterilerimizin öncelikleri kendi önceliklerini belirler. Dünyanın çeşitli bölgelerinde ikamet eden müşterilerimiz, VOYS kalitesinden ve fiyat avantajlarından faydalanmakta ve kendi pazarlarında rekabet gücü elde etmektedir. Sonuç olarak VOYS, güvenliğinden ödün vermeden, üretime devam edecek ve nitelikli markasıyla müşterilerine en iyisini sunacaktır.  

Voys Gas Springs Dünyanın çeşitli bölgelerinde ikamet eden müşterilerimiz, VOYS kalitesinden ve fiyat avantajlarından faydalanmakta ve kendi pazarlarında rekabet gücü elde etmektedir. Sonuç olarak VOYS, güvenliğinden ödün vermeden, üretime devam edecek ve nitelikli markasıyla müşterilerine en iyisini sunacaktır. Voys Gas Springs Dünyanın çeşitli bölgelerinde ikamet eden müşterilerimiz, VOYS kalitesinden ve fiyat avantajlarından faydalanmakta ve kendi pazarlarında rekabet gücü elde etmektedir. Sonuç olarak VOYS, güvenliğinden ödün vermeden, üretime devam edecek ve nitelikli markasıyla müşterilerine en iyisini sunacaktır. , Voys Gas Springs ve kendi pazarlarında rekabet gücü elde ederler. Sonuç olarak VOYS, güvenliğinden ödün vermeden, üretime devam edecek ve nitelikli markasıyla müşterilerine en iyisini sunacaktır.  Voys Gas Springs ve kendi pazarlarında rekabet gücü elde ederler. Sonuç olarak VOYS, güvenliğinden ödün vermeden, üretime devam edecek ve nitelikli markasıyla müşterilerine en iyisini sunacaktır. 

Saygılarımızla, Voys Gas Springs

Yukarı